Moje Telly v Samsung TV NA 14 DNÍ ZDARMA

Telly spustila novou aplikaci pro chytré televizory Samsung

Televizi přes internet lze nově sledovat s jedním ovladačem a bez set-top boxu

 

Na chytrých televizorech značky Samsung je nově možné sledovat televizi přes internet od Telly bez využití set-top boxu. Umožňuje to aplikace, již si mohou zdarma stáhnout všichni uživatelé vlastnící chytré televizory Samsung roku výroby 2014 a mladší. Podmínkou je, aby přístroje měly připojení k internetu a umožňovaly stahování aplikací přes Samsung Smart TV aplikaci. Po její instalaci je možné ovládat televizor pouze jedním ovladačem.

 

Stávající zákazníci Telly si mohou aplikaci jednoduše stáhnout přes Samsung TV aplikaci přímo ve svém televizoru. Pokud mají vytvořený Samsung účet a jsou do něj přihlášeni, stačí si aplikaci Moje Telly vyhledat v kategorii Video a spustit. Na portálu https://moje.telly.cz/prihlaseni kam se zákazníci přihlásí přes přihlašovací údaje, jež získali při aktivaci Telly přes internet, si následně mohou vygenerovat šestimístný párovací kód pro aplikaci Samsung TV. Po zadání tohoto kódu do okna, které se otevře po spuštění aplikace, dojde k jejímu spárování s účtem zákazníka a lze ji začít využívat.

 

Vyzkoušejte aplikaci Moje Telly na 30 dní zdarma

„Aplikaci Moje Telly mohou zcela zadarmo na třicet dní vyzkoušet i majitelé televizoru Samsung, kteří dosud nejsou našimi zákazníky. Stačí, když si aplikaci stáhnou, pošlou SMS s textem DEMO. Pro tel. číslo nás kontaktujte

Následně jim bude doručen párovací kód, který musí zadat po spuštění aplikace. Třicet dní pak mohou na zkoušku využívat Telly se všemi funkcemi moderní televize jako je sedmidenní archiv všech odvysílaných pořadů, možnost každý pořad zastavit, přetočit nebo jej pustit kdykoliv od začátku,“ dodává Iveta Šlapalová.

 

Návod, jak postupovat, najdou jak zákazníci Telly, tak majitelé televizorů Samsung, kteří dosud služeb Telly nevyužívají a chtějí její služby vyzkoušet, na stránce https://telly.cz/zarizeni/smart-tv/